طراحی لوگو و آرم

طراحی لوگو در واقع فراتر از ایجاد یک طرح گرافیکی می باشد چرا که بایستی گذشته، حال و آینده یک برند یا شرکت را نمایندگی کند و در تمامی بخش ها از جمله طراحی وب سایت آن برند تاثیر گذار خواهد بود، بنابراین طراحی لوگو و آرم چیزی بیش از ترسیم یک دایره یا چند خط متقاطع می باشد.

طراحی لوگو و آرم در حال حاضر توسط افراد مختلف و در سطوح مختلف انجام می گیرد، معمولاً دو حالت کلی برای طراحی وجود دارد حالت اول ، نماد گرایی می باشد به این معنی که طراح لوگو سعی می کند برند شما را با یک نماد معرفی کند، فرض بفرمایید که شما قصد شروع به کار در زمینه فروش محصولات دیجیتال را دارید بنابراین قطعاً یکی از ساده ترین انتخاب ها برای طراحی لوگو شما استفاده از آیکن های موبایل و لپ تاپ و سایر محصولات دیجیتال می باشد، تا به این جای کار نماد انتخاب شده معنی و مفهوم کار شما را می رساند اما آیا این انتخاب کافی است؟ پاسخ قطعاً خیر می باشد چرا که نماد انتخاب شده و یا طراحی شده بایستی منحصر به فرد باشد و شما را از سایر رقیبان متمایز سازد ، مجموعه طراحی وبر می تواند با استفاده از یک نماد مناسب نام تجارت شما را برای همیشه در ذهن مخاطب ثبت کند.

حالت دوم طراحی معمولاً استفاده از حروف سازنده نام برند یا شرکت در طراحی لوگو می باشد ، این شیوه از طراحی لوگو هم به زبان انگلیسی و هم به زبان فارسی بسیار مورد استفاده است، معمولاً به علت هزینه کمی که این حالت نسبت به حالت نمادگرایی دارد توسط کارفرمایان انتخاب می شود البته بایستی توجه داشت این شیوه از طراحی لوگو و آرم به تنهایی خیلی تنوعی ندارد ولی اگر دو شیوه طراحی لوگو و آرم که گفته شد به صورت تلفیقی مورد استفاده طراح قرار گیرند قطعاً نتیجه بهتری را شاهد خواهیم بود.

مجموعه طراحی وبر با استفاده از طراحان خوش ذوق و مسلط به نرم افزارهای شرکت Adobe این امکان را برای شما فراهم کرده است تا علاوه بر ارائه طرح های متنوع در هر سفارش ، شما قادر باشید با پرداخت کمترین  هزینه ممکن صاحب یک لوگو مناسب تجارت خود باشید.

طراحی لوگو توسط مجموعه طراحی وبر بین 3 الی 4 روز کاری زمان میبرد و در هر سفارش 4 طرح متفاوت با قابلیت ویرایش به مشتری ارائه می گردد ، جهت آگاهی از هزینه انجام طراحی لوگو و آرم با ما تماس بگیرید.

ناحیه کاربری